Hakkımızda

Gümüs Balık hakkında bildiginiz her sey

Gümüş Restaurant olarak, Ramazan Kavasoğlu tarafından 2002 yılında kurulduğumuz günden bugüne dek 20 yıla yaklaşan tecrübemizde, denizden gelen eşsiz tatları siz değerli misafirlerimize özenle sunan vazgeçilmez bir mekân haline geldik.

İzmir’in en gözde otellerinden Kilim Otel’in giriş katında bulunan Gümüş Balık Restaurantımız, birinci kordona bakan körfez manzaralı büyüleyici maviliğin eşliğinde, bahçe ve kapalı mekânda hizmet vermektedir.

Yenilikçi hizmet anlayışına sahip olan restaurantımızda, 4 mutfak, 4 servis, 1 vale olmak üzere toplam 12 kişilik deneyimli personelimiz ve kusursuz servisimizle, Akdeniz ve Ege mutfağının seçkin çeşitlerini, deniz mahsulleri ağırlıklı menülerimizle harmanlayıp bize özel spesiyallerimizi siz değerli misafirlerimizin damak tadına sunuyoruz.

Mekânımızın özelliklerine değinecek olursak;

Mutfak: Akdeniz-Ege Deniz Mahsulleri Ağırlıklı.

Spesiyalitesi: Fesleğenli Balık, Payella, Ahtapot (Yunan Usulü), Tereyağlı Dondurma.

Çalan Müzik Türü: Soft Yemek Müziği.

Çalışma Saatleri: Sabah: 08:00 – Akşam: 24:00

Restaurantımızın bahçesinde 140 kişi, salonunda 80 kişi ve üst katında 100 kişi olmak üzere 320 kişilik kapasitesi bulunmaktadır. Otopark yoktur ve valemiz mevcuttur.

Restaurantımızda siz seçkin misafirlerimizi deniz ürünlerinden oluşan geniş mutfağımız, kendinizi evinizde hissettirecek kadromuz ve üstün kaliteli hizmet anlayışımızla 7 gün hizmetinizdeyiz.

rodich-table-chef-1
× Rezervasyon Yap...